wtorek, 10 listopada 2009

znaczenie imienia.

Charakter: Kobiety o tym imieniu mają wielkie serce, dużo wyrozumiałości i serce pełne miłości. Lubią piękne otoczenie i przyrodę. Bardzo łakną wiedzę, gromadzą książki naukowe, a zwłaszcza filozoficzne. Mogą zostać prawdziwymi naukowcami, jeśli tylko będą miały możliwość kształtowania się w danym kierunku. Są odważne i wrażliwe na ludzkie zło.

Jesteś osobą niezwykle wrażliwą i delikatną, masz wrodzony wdzięk i urok. Sprawiasz wrażenie opanowanej, choć czasem bywasz niecierpliwa. Zwłaszcza poza szkołą, w życiu prywatnym opuszcza Cię pewność siebie i stajesz się bardziej nerwowa, zaczynasz wątpić w słuszność własnych decyzji, wahasz się. Nowe wyzwania, obowiązki i przedsięwzięcia mobilizują Cię jednak do wytężonej pracy i wzmacniają psychicznie. Twoje ambicje sięgają przecież daleko i wysoko, działasz więc rozważnie, aby osiągnąć jak najwięcej (nie przejmujesz się przy tym wcale, co powiedzą rodzice czy nauczyciele). Zazwyczaj los Ci sprzyja, dając okazję do realizacji młodzieńczych: marzeń (często za sprawą wpływowych przyjaciół, na których w potrzebie możesz liczyć). Sama jesteś skora do bezinteresownej pomocy, a nawet poświęcenia bierzesz udział w zbiórkach darów i akcjach charytatywnych; ważna jest dla Ciebie sprawiedliwość. Łatwo zjednujesz sobie sympatię ludzi, cenisz przyjaźń, nie znosisz samotności.


Klaudia posiada jednocześnie lekko choleryczny temperament oraz głęboką skłonność do poświęcenia i oddania. Byłaby nieszczęśliwa, gdyby przepuściła okazję oddania komuś przysługi. Jest obiektywna i zdolna poświęcić wszystko, co posiada, łącznie z życiem. Gdy ma do spełnienia konkretną misję, cechuje ją pewność siebie. Posiada moralność o wyjątkowej sile. Szuka usprawiedliwienia dla cudzych błędów, jednocześnie sobie samym niczego nie wybaczając. Cechuje ją brak egoizmu, który czyni z niej kochającą i wierną żonę oraz wspaniałą matkę.


przyjazna i prawdomówna, a przy tym trochę niepewna siebie. Chętnie pomaga innym, ale często czyni to pod wpływem emocji, nie przemyślawszy skutków swojej pomocy. W pracy pilna i dokładna, nie trzeba po niej poprawiać. Lubi pracować w zespole.

Z pogrubionym się utożsamiam. Hmm czy ta niepewność siebie nie pojawia się zbyt często?

2 komentarze:

  1. Ja z większością rzecz, które sa pisane o imieniu czy np znaku zodiaku się utożsamiam... rodzice nadając nam imię nadali nam pewna tozsamość, człowiek to imię...

    OdpowiedzUsuń
  2. jakoś przypadkiem trafiłam :) lubię tak czasem poodwiedzać nieznae mi osoby :)
    często tak bywa, że czujemy cos czego sami nie potrafimy opisać i znajdujemy to w słowach kogoś innego :)

    OdpowiedzUsuń