czwartek, 24 lutego 2011

...

Dawno nie było mnie tu ani na photoblogu. Nie odczuwałam potrzeby blogowania, uzewnętrzniania się. Nie wiem czy teraz ona przyszła, ale poczułam się skołowana. Nie wiem czy ma na to wpływ pomieszanie lekarstw (nie martwcie się, nic mi nie będzie, jestem osłabiona chorobą i to tylko dlatego) czy to, że siedzę cały dzień sama w domu, obejrzałam wszystkie seriale i nie mam co robić. Zastanawiałam się nad sobą. Co jest dla mnie w życiu najważniejsze, jakie są moje priorytety, jakie cele. Znam odpowiedź tylko na to pierwsze pytanie, chyba jest oczywista. Lecz jeśli nie wiem czym się kierować to jak mam określić swoją przyszłość? Czy przez najbliższy czas ukierunkuję się? Będę wiedziała czego chcę od życia i od samej siebie? Jak inaczej mam podjąć decyzję związaną ze studiami? Jest jedna kwestia w moim życiu w którą nie wątpię, która jest klarowna i najważniejsza. I chyba muszę o tym pamiętać, że to co najważniejsze już mam, a dalej pójdzie łatwiej. Tyle, że to nie jest takie proste. Szczególnie dla takiej osoby jak ja. Uwielbiam planować, jestem mało spontaniczna, nienawidzę niespodzianek. Choć to co uważam za najlepsze w moim życiu było niespodzianką, jedną wielką niespodzianką. Jednak wolę mieć wszystko pod kontrolą, wiedzieć co kiedy nastąpi, nie lubię być nieprzygotowana na coś. Tak, jestem nudziarą.

btw.zapraszam na

2 komentarze:

 1. każdego z nas czasem dobija fakt, zbliżającej się przyszłości, zapewnienia sobie dobrego, dogodnego a przede wszystkim szczęśliwego życia. musimy się z tymi sprawami poradzić sobie, uporządkować i przemyśleć. to może jedynie zapewnić podjęcie dobrych decyzji, których nie będzie żałować się po upływie krótkiego czasu! :)

  trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się udało! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie obejrzyj to:
  http://www.youtube.com/watch?v=BXWBlRD2Lgk&feature=related
  "Don`t feel gulity if you dont know what you want to do in your life. The most intresting people I know didnt know at 22 what they wanted to do with their lives" I tak dalej.

  OdpowiedzUsuń