środa, 10 listopada 2010

staję się dziwolągiem, ale to nie szkodzi.Staję się dziwolągiem i zaczynam siebie akceptować. I teraz czekam na wszechobecne ŁAŁ! Zawsze byłam zakompleksiona, ZAWSZE, ale ostatnio zauważyłam, że patrząc w lustro już nie mówię sobie `fuuuj brzydal!`. Nic mi we mnie nie przeszkadza, no dobra może trochę, ale to nie jest tak jak kiedyś. To chyba duża zasługa mojego kochanego ;*. Świadomość, że on mnie kocha taką jaką jestem. Pomaga i to bardzo. A dlaczego sądzę, że staję się dziwolągiem? Odcinam się od ludzi. Strasznie mnie denerwują, szczególnie Ci z którymi spędzam połowę dnia = klasa. Nie mówię, że wszyscy. Jest parę osób w 1B, które tylko się odezwą, a już mam ochotę je zatłuc. Nie chcę nikogo urazić, a jeśli nawet to trudno. Ale o szkole już koniec. MAMY WOLNE! MAMY CZTERY DNI WOLNEGO! Lenistwo, lenistwo, lenistwo! Mam nadzieję, że w doborowym towarzystwie. Szkoła wysysa ze mnie całą energię do życia. Wracam do domu i nie mam na nic siły. Spać spać spać i tylko tyle w mojej głowie. Nie mam siły i chęci do nauki. I odbija to się jak się odbija, ale miał już być koniec... Tylko się jeszcze pochwalę. 4+ ZE SPRAWDZIANU Z MATMY !!!!!!!!!

9 komentarzy:

 1. YEAH! :D Ja również skaczę z radości z powodu wolnych dni! Może trochę wypoczniemy, co? ;)
  Poza tym gratuluję dobrego samopoczucia i wspaniałej oceny z matmy, oddałabym wszystko za taką samą :-)


  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. dziewczyno, jaką ty masz figurę :o schudło ci się troszkę i w ogóle jeszcze bardziej wypiękniałaś :o <3 dawno nie widziałam twoich słit foteczek :ccc

  OdpowiedzUsuń
 3. `gratulacje ;]]
  nie martw sie ja tez jestem strasznym dzivolągiem ;pp

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz bardzo fajny pokój ; DDD

  zapraszam do siebie ; D
  http://trampkowe-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ślicznie tu :)
  zapraszam do mnie :)
  +follow me :)???

  OdpowiedzUsuń
 6. o ja, cudownie jest mieć kogoś, kto będzie Ci mówił, że kocha Cię taką jaką jesteś :)

  ciesz się sobą, nie zwracaj uwagi na pewne kompleksy, one z czasem znikną :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kpisz sobie? Masz charakterystyczną urodę to fakt, ale moim zdaniem jesteś ładna. A może to ja poprostu jestem jakiś głupi? Myśl co chcesz, pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń